Culturele verenigingen in Oudewater

Culturele verenigingen

Geschiedkundige Vereniging Oudewater

G.P. de Gunst
Leeuweringstraat 42
3421 AD Oudewater
(06) 22140752
info@geschiedkundigeverenigingoudewater.nl
www.geschiedkundigeverenigingoudewater.nl

Oudewater Zit Goed

Coby Feller
Lange Burchwal 80
3421 SM Oudewater
(0348) 567670
oudewaterzitgoed@gmail.com

Stichting Podium Oudewater

R.S.M. Grem
Dijkgraaflaan 154
3421 XJ Oudewater
(06) 27249228
secretaris@cultuur-oudewater.nl
www.cultuur-oudewater.nl

Stichting Cultureel Erfgoed Oudewater

Postbus 49
3420 DA Oudewater

Stichting Hugo Kotestein

J.B. van ’t Riet
Kromme Haven 3
3421 BK Oudewater
(0348) 562007
j.vant.riet@hetnet.nl
www.hugokotestein.nl

Stichting Mooyman-MARTENS

Postbus 49
3420 DA Oudewater

Teken- en schilderclub De Wilgenstreek

G. van Achterberg
Oosteinde 14
3466 LA Waarder
(0348) 501312
(06) 41076296
Locatie: Immanuëlschool
Kluwen 5
3421 KW Oudewater

Muziekverenigingen

Muziekgroep Oudewater

Inez van der Zwart
Dijkgraaflaan 122
3421 XH Oudewater
(0348) 561676
info@muziekgroepoudewater.nl
www.muziekgroepoudewater.nl

Toneelverenigingen

Hekendorpse Toneelvereniging (HTV)

(0182) 501069
htv@hotmail.nl

Toneelvereniging Sjoud

Kapellestraat 1-3
3421 CT Oudewater
Postbus 65
3420 DB Oudewater
sjoud@live.nl
www.sjoudkpj.nl
Zie ook onder Sjoud

Stichting Treatief Producties

Ineke Sluis-van Dijk
Lijnbaan 120
3421 JH Oudewater
(0348) 560600
ineke@ceifer.nl
www.treatief.nl

Theatergroep Klaproos

Teun Oskam
Hoenkoopse Buurtweg 40
2851 AK Haastrecht
(0348) 564255
info@klaproos.nl
www.klaproos.nl

Toneelvereniging Artozona

Iris van den Berg
Kapellestraat 39
3421 CT Oudewater
(06) 18801031
contact@artozona.nl
www.artozona.nl

Volksdansverenigingen

Dansgroep de Combidansers

A.E. Bogema
Papenhoeflaan 110
3421 XT Oudewater
(0348) 562877
denlbogema@hotmail.com

Volksdansgroep Mozaïek

G. Kraan
(0348) 561214

Zangverenigingen

Interkerkelijk Gospelkoor New Creation

Elly van Vliet
Strengen 158
3421 JT Oudewater
(0348) 563186

Kinderkoor Sunshine

Marieke van Jaarsveld en Jeanine de Wit
Ruige Weide 27
3421 TH Oudewater
(0348) 448347

Nederlands Hervormd Kinderkoor Jedaja

Gerdine Rolden
(06) 36364614

Stichting Projectkoor Cessibon

Maureen van Zwol
Twijnen 54
3421 JP Oudewater
(0348) 564640

R.K. Dameskoor

L. Rietveld
Dijkgraaflaan 23
3421 XA Oudewater
(0348) 561934

R.K. Kerkkoor St. Caecilia Oudewater

A. Klever
Waardsedijk 103
3425 TD Oudewater
(0348) 562527
st.caecilia@gmail.com
stcaecilia.blogspot.nl

R.K. Middenkoor Oudewater

G. Zijleman
Dijkgraaflaan 48
3421 XE Oudewater
(0348) 563336
middenkoor@telfort.nl
www.rkkoudewater.nl

Shantykoor De Kaapstander

K. Verspruy
Tjotterwerf 17
2804 LL Gouda
(0182) 785819
secretaris@kaapstander.nl
www.kaapstander.nl

Zangvereniging De Banier

Mevrouw J. van Jaarsveld
Hekendorpsebuurt 19A
3467 PA  Hekendorp
(0348) 562078
piet.jeanne.vanjaarsveld@gmail.com